Sepetim(0 ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Açık Rıza Metni

MARKET BABYTURCO ÜYELERİ VE MÜŞTERİLERİNİN KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Puretex Plastik ve Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş’ye (“Baby Turco”) tarafından https://market.babyturco.com.tr/

İnternet sitesine giriş, üyelik işlemleri ve online alışveriş işlemleri sırasında;  

Tarafıma reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, yeni ürünler veya kampanyalar hakkında bilgi vermek, müşteri memnuniyetini ölçmek amaçlarıyla ad-soyadı ve ev/cep numarası, e-mail adresi bilgilerimin işlenmesine,

Kullanıcı deneyiminin arttırılması, istatistik oluşturulması, profilleme yapılması, doğrudan pazarlama ve yeniden pazarlama, tarafıma özel promosyon önerilerinin oluşturulması ve gönderilmesi amaçları ile üyelik bilgilerimin, https://market.babyturco.com.tr/ sitesi hizmetlerinden yararlandığım tarih ve saate ilişkin verilerin, alışkanlıklar ile beğenilerimi gösteren rapor ve değerlendirmelerin, yaptığım puanlamaların, hedefleme bilgilerim ile çerez kayıtlarımın işlenmesine açık rıza veriyorum.

İşlenen kişisel verilerimin kimlere ve hangi amaçla aktarılabileceği ve özellikle 6698 sayılı Kanun’un 11. Maddesinde düzenlenen haklarım konularında Kanun’un 10. Maddesine uygun olarak aydınlatıldığımı ve bu nedenle yukarıda yer alan açık rıza beyanımın bilgilendirmeye ve özgür irademe dayalı olduğunu beyan ederim.